Floorman logo

Länsi-Suomi

Yhteystiedot

Tarjouslaskenta ja työpäällikkö
    Elina Rautio
  • elina.rautio@heikkinen.fi
  • Gsm 040 588 8011

  • Toimipaikka: Tampere

Tarjouslaskenta ja työnjohto
    Miika Holopainen
  • miika.holopainen@heikkinen.fi
  • Gsm 0400 278 010

Työnjohto
    Heikki Stark
  • heikki.stark@heikkinen.fi
  • Gsm 040 580 3805

  • Toimipaikka: Tampere

Pumpputasoitukset ja sisustusurakointi: Tarjouslaskenta
Toimitusjohtaja
    Jarmo Heikkinen
  • jarmo.heikkinen@heikkinen.fi
  • Gsm 0400 504 000

  • Toimipaikka: Joensuu, Vantaa, Tampere, Lahti

Pumpputasoitukset: Työnjohto
    Arto Kuusisto
  • arto.kuusisto@heikkinen.fi
  • Gsm 040 961 2678

  • Toimipaikka: Vantaa, Joensuu, Lahti ja Tampere

Kivi- ja mosaiikkibetoniasennukset ja julkisivulaatoitukset: Tarjouslaskenta
    Esa Lähteenkorva
  • esa.lahteenkorva@heikkinen.fi
  • Gsm 040 0600 284

  • Toimipaikka: Joensuu, Vantaa ja Tampere
  • Ville Hallaniemi
  • ville.hallaniemi@heikkinen.fi
  • Gsm 0400 280 801

  • Toimipaikka: Vantaa

Asennuslattiat: Tarjouslaskenta
    Ossi Syrjämäki
  • ossi.syrjamaki@heikkinen.fi
  • Gsm 040 877 8720

  • Toimipaikka: Joensuu, Vantaa ja Tampere
Heikkinen Länsi-Suomi (Tampere)

TAMPERE
Hyllilänkatu 14
33730 TAMPERE
puh. 020 7280 780
etunimi.sukunimi@heikkinen.fi

SEINÄJOKI
Pajantie 13
60510 SEINÄJOKI
puh. 020 7280 780
etunimi.sukunimi@heikkinen.fi


Laskutusosoite (pdf)