Floorman logo

Itä-Suomi

Yhteystiedot


Matto- ja parkettilattiat, laatoitus: Tarjouslaskenta, työpäällikkö
    Antti Heikkinen
  • antti.heikkinen@heikkinen.fi
  • Gsm 0400 609 402

  • Toimipaikka: Joensuu

Mattolattiat: Työnjohto
    Kimmo Mononen
  • kimmo.mononen@heikkinen.fi
  • Gsm 0400 600 297

  • Toimipaikka: Joensuu

Laattatyöt: Tarjouslaskenta ja työnjohto
    Antti Pouhula
  • antti.pouhula@heikkinen.fi
  • Gsm 0400 600 285

  • Toimipaikka: Joensuu

Pumpputasoitukset ja sisustusurakointi: Tarjouslaskenta
Toimitusjohtaja
    Jarmo Heikkinen
  • jarmo.heikkinen@heikkinen.fi
  • Gsm 0400 504 000

  • Toimipaikka: Joensuu, Vantaa, Tampere, Lahti

Pumpputasoitukset: Työnjohto
    Arto Kuusisto
  • arto.kuusisto@heikkinen.fi
  • Gsm 040 961 2678

  • Toimipaikka: Vantaa, Joensuu, Lahti ja Tampere

Kivi- ja mosaiikkibetoniasennukset ja julkisivulaatoitukset: Tarjouslaskenta
    Esa Lähteenkorva
  • esa.lahteenkorva@heikkinen.fi
  • Gsm 040 0600 284

  • Toimipaikka: Joensuu, Vantaa ja Tampere
  • Ville Hallaniemi
  • ville.hallaniemi@heikkinen.fi
  • Gsm 0400 280 801

  • Toimipaikka: Vantaa

Asennuslattiat: Tarjouslaskenta
    Ossi Syrjämäki
  • ossi.syrjamaki@heikkinen.fi
  • Gsm 040 877 8720

  • Toimipaikka: Joensuu, Vantaa ja Tampere

Varasto ja kuljetukset
    Kimmo Päivänurmi
  • kimmo.paivanurmi@heikkinen.fi
  • Gsm 0400 255 171

  • Toimipaikka: Joensuu
Heikkinen Itä-Suomi

JOENSUU
Linjakuja 4
80140 Joensuu
puh. 020 7280 780
etunimi.sukunimi@heikkinen.fi


Laskutusosoite (pdf)